Yurtdışı Organizasyonlar

Elegance Tur olarak, iş seyahatlerinizin daha hızlı, daha güvenilir ve daha cazip olması ve kurumunuza özel bol seçenekli  organizasyonlar sunmak için çalışıyoruz.

      - Kongre ve seminer programları

      - Teşvik ve bayii gezileri

      - Ürün tanıtımları, yemek organizasyonları ve davetler

      - Şirketlere özel grup gezileri

Ekibimiz, taleplerinizi netleştirmek adına sizinle beyin fırtınasına giriyor, şirketinize özel seyahat politikalarının oluşturulması, takibinin yapılması için titizlikle hizmet ediyoruz. Türkiye’de şirketlerin, iş ortaklarına özel hazırlanan, kurumsal seyahat programlarıyla, planlanan hedefleri daha kısa zamanda ve daha kolay yakalayabilmelerini sağlıyoruz.

 

 

Şirketlerin takım arkadaşları ile bağlarını güçlendiren, motivasyon amaçlı özel seyahat programlarıyla en uygun, en doğru kurumsal organizasyon hizmeti planlıyor ve uyguluyoruz.Kurumların vazgeçilmez çözüm ortağı olmak için kararlı çalışmalarımızla, tavizsiz hizmetlerimizle her geçen gün hızlanıyor ve gelişiyoruz.

Seyahatlerdeki keyif, ayrıntıda saklıdır.

Elegance Tur, Dünya’nın en belli başlı destinasyonlarına tüm iş seyahatlerinizi, gezi, eğlence ve kültür turlarınızı, profesyonel seyahat uzmanlığıyla muhteşem anılara dönüştürmekte tecrübelidir.

 

 

Siz hayalinizle gelin; biz seçenekleri sunalım, planlamanızı yapalım, önerilerde bulunalım ve organize edelim.
Grup ya da bireysel yurtdışı gezilerinizi, vize ve izinlerden transferlere, biletten karşılamaya

kadar her ihtiyacınıza, uygun çözümler sunalım ve her problemin çözümünde hemen yanınızda ve  yakınınızda olalım.
Ayrıntılar bizim işimiz, siz seyahatlerinizin keyfini sürmek için bizi arayın… Sizin için dünyayı her daim ulaşılabilir olarak hazırlayıp, sunuyoruz.