26 Ekim Malta Turu
26 Ekim Malta Turu
: THY ile Kesin Kalkışlı Malta Turu
: MALTA -VALETTA - MOSTA - MGARR -DWEJRA-T'PINO KİLİSESİ
Konaklama : 3*,4* veya 5* Otellerde Oda Kahvaltı Konaklama
Tur Süresi : 3 Gece 4 Gün
Hareket Tarihleri : 26 Ekim [devamı...]
Hareket Noktaları : İstanbul Havalimanı
Ulaşım Şekli : THY Tarifeli Seferi İle
Kişi başı : 499.00 € 'dan başlayan fiyatlarla..
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaşı 2. Çocuk Yaşı  
499.00 €
'dan başlayan
fiyatlar
Turunuza özel fiyatlar için yukarıda istenilen bilgileri girerek arama yapın.

TANITIM

26- 29 EKIM 2019 MALTA TURU

TÜRK HAVA YOLLARI İLE KESIN KALKISLI

TUR PROGRAM

1. Gün: İSTANBUL – MALTA

Istanbul 3.Havalimanı (YENI HAVALIMANI) 3. Kapidan giris yaparak, THY dis hatlar F kontuarinda (1-27 numarali deskler’de)’ önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 06:00’da buluşma. işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK1369 sefer sayılı uçuşu ile saat 08:10’da Malta’ya hareket. Yerel saat ile 09:40’de Malta’ya varış. Bizi bekleyen aracımız ile, Panoramik turumuzu tamamlayıp otellerimize transfer. Ekstra Turlara katılmak isteyen yolcularımız, Havalimanında sonra yapılacak olan Panoramik tur’da rehberimizin önerdiği, ekstra turlara katılmak için rehberimize kayıt yaptırabilirler, aşağıda belirtilen fiyatlar geçerli olacaktır.


2. Gün: MOSTA - MDINA – VALETTA (GAME OF THRONES) –MARSAXLOKK

Hotelde alınacak kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Mosta, Mdina, Valletta turumuza katılabilirler, Ekstra turlara kayıt yaptıran yolcularımızla düzenlenecek olan tam gün Malta turumuz için, rehberimizin belirttiği saatte hareket ile Avrupa'nın üçüncü büyük kubbesine  sahip olan Santa Maria Assunta Kilisesini ziyaret ediyoruz. Mosta’daki bu büyük kilisenin içerisinde 2. Dünya savaşında Alman Nazi uçaklarının atmış olduğu 200 kg ağırlığındaki  bombayı görüp, kilisenin iç ve dış mimarisi hakkında rehberimizden detaylı bilgileri aldıktan sonra, Game of Thrones dizisinin unutulmaz sahnelerinin çekildiği eski başkent Mdina’ya giriş yapıyoruz. Mdina’da Hükümet Sarayı, Casa Inguanez Malikânesi,  Katedral,  Kermelit Kilisesi ile ilgili rehberimizden alacağımız bilgiler sonrası pastaları ile meşhur Fontanella cafede eşsiz manzara eşliğinde mola vereceğiz, arzu eden misafirlerimiz, cafenin dünyaca meşhur ürünleri olan pastaların tadına bakabilirler, kahvelerini, caylarını yudumlerken manzaranın tadını cıkartabilirler. Buradan hareketle Başkent Valetta’yı keşfediyoruz sonrasında, ülkenin en güzel balıkçı köyü olan Marsaxlokk ile devam ediyoruz, burası balık restoanları ve renk renk boyanmış balıkçı tekneleri ile süslü Limanı ve Adanın renklerini, dokusunu taşıyan güzel evleri ile meşhur olan, cıvıl cıvıl pazarında organik ürünler bulabileceğiniz güzel Akdeniz köyüdür, Osmanlı birliklerinin de Malta adasına ilk cıktığı bölge olarak bizim icin ayrı bir önemi vardır. Burada verilecek fotograf molası ve serbest zamanın ardından gezilerimiz sonrası otellerimize  dönüyoruz. 

TUR SÜRESİ YAKLAŞIK: 8 SAAT     |   YETİŞKİN: € 65.00     |     ÇOCUK: € 35.00


3. Gün: GOZO ADASI – DWEJRA-T'PINO KİLİSESİ - VİCTORİA RABAT - XELENDI – MGARR

Otelde alınacak kahvaltı sonrası serbest zaman. Ekstra turlara kayıt yaptıran yolcularımızla, Sabah rehberimizin belirtiği saatte Gozo adasına geçiş icin Cirkewwa limanına gidiyoruz,  Limandan feribot ile Gozo’ya geçiş yapıyoruz.  Gozo Adası Malta’ya göre yemyeşil, hayatın durduğu yerdir. Tam bir cennet adasıdır. İlk olarak İç Deniz (Inner Sea) ve Mantar Kayası’nı görüyoruz. Bu bölge Truva, Gladyatör, Game of Thrones gibi çok ünlü filmlerin çekildiği bir bölge ve Malta’ nın en önemli dalış noktalarından biri. Mavi Pencere UNESCO koruması altında ve kontrollü olarak ziyaret edilebiliyor. Hava durumunun uygun olduğu günlerde küçük tekneler ile İç Deniz’ den açık denize çıkıp Mavi Pencere’ nin çevresinde yer alan mercanları görme imkanımız da var(Tekne Gezisi opsiyonel olup ekstra tur ücretine dahil değildir)  Buradan eski tarihte küçük bir şapel  olan fakat günümüzde çok büyük bir Adak kilisesi olan T'pino Kilisesini ziyaret edip dileklerimizi diledikten sonra Gozo Adasının Dünyaca meşhur olan lokal ürünleri ola, bal, marmelat, keçi boynuzu pekmezi, zeytin, zeytin yağı, Gozo Peyniri, şarap ve likörlerinin tadına bakıyoruz.  Öğle yemeği ve serbest zaman için, balıkçı kasabası olan Xelendi'ye varıyoruz arzu eden misafirler deniz mahsullerinden oluşan öğle yemeğini burada alabilirler, Yemek sonrası  Gozo Adasının başkenti Victoria Rabat'a varıyoruz. St. George bazalikasını görüp dar sokaklarda yürüyüş yapıyoruz sonrasında aracımız ile Mgarr  limanına gelip feribot ile Malta’ya geçiyoruz ve otellerimize dönüyoruz.  TUR SÜRESİ YAKLAŞIK: 8 SAAT     |   YETİŞKİN: € 70.00    |     ÇOCUK: € 35.00


4. Gün: POPEYE’S VİLLAGE TURU MALTA – İSTANBUL

Kahvaltısı sonrası saat 11:00 de oda anahtarlarını resepsiyona teslim ediyor ve bavullarımızı bagaj odasına bırakıyoruz. Serbest zaman. Ekstra turlara kayıt yaptıran yolcularımızla Belirtilen saatte hareket ile 1980 yılında Temel Reis filminin cekildiği Popeye Village’e  varıyoruz. Burada hem köyü  geziyoruz hemde Temel Reis, Safinaz ve Kaba Sakalın şovlarını seyrediyoruz ve deniz  manzarası esliginde restoranın güzel yemeklerinin tadına bakıyoruz. Tur sonrası Hotellerden toplama ve havaalanına transfer. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK1372 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile  saat 20:10’de İstanbul’a hareket. Saat 00:30’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.  

TUR SÜRESİ YAKLAŞIK: 5 SAAT     |   YETİŞKİN: € 50.00     |     ÇOCUK: € 25.00


FİYATLAR


Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
26.10.2019 3* Oteller499.00 €599.00 € 499.00 €0 - 2 Yaş 120.00 €
3 - 12 Yaş 449.00 €
-Taksitler »
  4* Oteller579.00 €679.00 € 579.00 €0 - 2 Yaş 120.00 €
3 - 12 Yaş 479.00 €
-Taksitler »
  5* Oteller699.00 €1009.00 € 699.00 €0 - 2 Yaş 120.00 €
3 - 12 Yaş 499.00 €
-Taksitler »


FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
 
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- Türk Hava Yolları ile İstanbul – Malta - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti 

- Istanbul çıkışlı Türkce Rehberlik(25 pax ve üzeri gruplarda)

- Malta Luqa Havalimanına varış sonrası, Panaromik sehir turu

- Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri

- Havaalanında Türkçe karşılama ve Türkçe yardım

- Seçilecek kategorideki otelde 3 gece oda-kahvaltı konaklama 

        - Havaalanı vergileri.

 

- Schengen vize ücreti ve servis bedeli (130 Euro)

- Yurtdışı çıkış fonu 50 TL 

- Programlarda belirtilen Ekstra Turlar

- Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)

- Programda belirtilen rehberimizin düzenlediği Ekstra Turlar

        - Eco tax kisi basi gunluk, Malta € 0.50 ( hoteller tarafindan tahsil edilir, tutarlar degisiklik gosterebilir)

Tüm Hareket Tarihleri

26 Ekim
**  Programda belirtilen saatleri belirtilen hava yolları firmasından alınmıştır. Uçak kalkış hareket saatlerinde oluşabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Bu sebeple herhangi bir saat değişikliği sebebi ile acentemiz programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

**   Rezervasyon esnasında geçilen isim, soyisim ve doğum tarihi bilgileri pasaportta göründüğü gibi olmalıdır. Daha sonraki süreçte herhangi bir isim teyidi alınmayacaktır.

**   Hotel voucher ve uçak biletleri tur kalkışından 3 gün önce iletilecektir.

**   Ekstra turlarda Hava koşulları sebebi ile firmamız değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

**  Süresi olmasına rağmen 10 yıldan eski olan pasaportlar ile yurtdışına çıkış gerçekleştirilmemektedir.

**   Pasaportunuzun süresi tur bitiş tarihi itibari ile minimum 6 ay geçerliliği bulunması gerekmektedir.

**   Pasaportunuz yırtık ve yıpranmamış olması gerekmektedir.

**   Program için çok girişli schengen vizesi gerekmektedir.

**  TÜM MİSAFİRLERİN GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİ, HOTEL KONAKLAMA BELGELERINI YANLARINDA BULUNDURMALARI GEREKMEKTEDİR. BİLETLERİN ÇIKTILARINI ALMAYAN MİSAFİRLERİMİZİN GİDİLECEK ÜLKE GİRİŞ SORUMLULUĞU KENDİLERİNE AİTTİR.

**   Misafirlerimizin cep telefonlarını yurtdışı kullanıma açtırmalarını öneririz.

**  Rehberinizin organize edeceği kara turları ödemesi euro ve nakit olarak yapılması gereklidir. Kredi kartı ya da seyahat çeki geçerli değildir. Tur ödemeleri turun 1. Günü rehberinize nakit olarak yapılmalıdır. Daha sonra tura katılmak isteyen misafirlerimiz için yerel acentemizden müsaitlik kontrolü yapılıp onay alınacaktır.

Kara turları esnasında ve günlük turlarda rehberinizin sizlere bildirdiği saatler hareket saatidir. Rehberlerimiz tüm misafirlerin hakkını eşit olarak gözetmek durumunda olduğundan buluşma saatine geç gelen misafirler beklenmeden hareket edilecektir.  Böyle bir durumda geç kalan misafirlerin Hotele ulaşımı kendi sorumluluklarında olup herhangi bir iade yapılmayacaktır.

FOTOĞRAF GALERİSİ

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı